З’явилися подробиці про смерть американського журналіста під час матчу ЧС в Катарі

Агент американського футбольного журналіста Гранта Валя Тім Скенлан розповів подробиці про його смерть під час роботи на чвертьфінальному матчі чемпіонату світу з футболу 2022 року у Катарі між збірними Аргентини та Нідерландів.

Його слова наводить CBS News. Останній твіт Валя був присвячений розіграшу штрафного збірної Нідерландів на 11-й доданій до другого тайму хвилині, який призвів до другого голу нападаючого Ваута Вегорста. На думку Скенлана, 48-річному журналісту стало погано через пережитий стрес. Лікарі, які прибули на місце, не змогли реанімувати чоловіка. Журналіста повезли до лікарні, проте врятувати його не вдалося.

Про смерть Валя стало відомо 10 грудня. Він знепритомнів на стадіоні «Лусаїл» під час роботи.

Основний час матчу між Аргентиною та Нідерландами завершився з рахунком 2:2. Вегорст зумів зрівняти рахунок на останній, 11-й доданій хвилині другого тайму. Збірна Аргентини виявилася сильнішою в серії пенальті – 4:3.