Протестувальники в Улан-Баторі закидали прем’єра Монголії дрібними предметами

Протестувальники в Улан-Баторі закидали прем’єра Монголії дрібними предметами

Протестувальники в Улан-Баторі закидали прем’єр-міністра Монголії Лувсаннамсрайн Оюун-Ердене дрібними предметами під час його виступу на площі перед Палацом уряду, повідомляє інтернет-портал ikon.

Лувсаннамсрайн у середу вийшов до громадян і закликав населення країни зберігати спокій на тлі протестів, що продовжуються, а також пообіцяв провести розслідування з питання про можливі розкрадання вугілля, які спровокували хвилювання.

Як повідомляє інтернет-портал, поки прем’єр-міністр виступав, мітингувальники на знак протесту кидали в нього дрібні предмети. Громадяни освистували прем’єра та вимагали, щоб він говорив виключно на тему розкрадання вугілля.
Щоб захиститися від предметів, що летять до глави уряду, співробітникам охорони довелося розкрити перед ним парасольки.
Пізніше в монгольських пабліках у соціальних мережах почали розповсюджуватися фотографії предметів, що летіли у прем’єра, серед них опинилися краплі для носа, виделки, рукавички.

Маніфестація за участю кількох тисяч протестувальників протягом кількох останніх днів проходить перед Палацом уряду в монгольській столиці Улан-Баторі на тлі повідомлень про велику крадіжку вугілля. За різними даними монгольських ЗМІ, сума розкрадань варіюється від 1,8 до 13 мільярдів доларів. Як заявляв міністр юстиції країни, уряд Монголії через дипломатичні канали попросив китайську владу підключитися до розслідування вугільної справи, оскільки Монголія відправляє до Китаю близько 86% свого експорту і більше половини цього обсягу становить вугілля. У вівторок на площі також спостерігалися протестувальники, але їх було набагато менше, ніж напередодні.

Поділитись