Порошенко оновив імідж і здивував журналістів

Колишній президент України Петро Порошенко змінив імідж, чим здивував журналістів і всіх присутніх на погоджувальній раді депутатських фракцій Верховної Ради.

Про це пише портал Strana.ua.

За даними видання, Порошенко зробив нову стрижку, купив новий костюм і лофери від французького бренду Louis Vuitton. Вартість такого взуття становить 875 доларів.

Крім того, автори матеріалу відзначили зміни в особі глави фракції «Європейської солідарності». Вони припустили, що Порошенко зробив пластичну операцію, видаливши грижі нижньої повіки.

«Якщо чесно, коли ми дивилися на його обличчя, у нас з колегами — пластичними хірургами — свербіли руки зробити цю операцію. І нарешті йому хтось із фахівців допоміг позбутися мішків під очима», — зазначив лікар Сергій Дербак, який робить операції українським зіркам шоу-бізнесу і політикам.

Раніше модний експерт Тетяна Соловей оцінила зовнішній вигляд українських політиків і розкрила їх переваги в одязі. На її думку, Порошенко купував костюми дорогих брендів, наприклад, Brioni, проте не приділяв належної уваги їх посадці. «Не чоловіча це доблесть думати про те, щоб талію на два пальця зменшити», — пише Соловей.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...