Вадим Івченко: Необхідно зупинити рейдерство в Одеській області

Вадим Івченко звернувся до прем’єр-міністра з проханням розібратись в ситуації щодо рейдерського захоплення земель в Одеській області. Про це народний депутат від фракції «Батьківщина» зазначив під час брифінгу у Верховній Раді.

Вадим Івченко повідомив, що до нього за допомогою звернулась Асоціація фермерів в Одеській області, передає ba.org.ua.

«В Асоціації фермерів стверджують, що за рейдерським захопленням земель, врожаю, незаконним переоформленням договорів на землю стоять правоохоронні органи та  влада в особі голови Подільської адміністрації Одеської області та депутат обласної ради Сергій Паращенко. А також депутат Верховної Ради від БПП Олексій Гончаренко», – наголосив він.

З огляду на це народний депутат від «Батьківщини» звернувся до прем’єр-міністра з вимогою припинити свавілля і дати доручення Міністру внутрішніх справ терміново та об’єктивно розібратись в ситуації.

«Також необхідно відкрити кримінальну справу щодо дій депутата Верховної Ради  Олексія Гончаренка за сприяння у рейдерстві та захоплення земель, а також отримання винагороди за це», – сказав політик.

На переконання парламентарія, рейдерство в країні процвітає тоді, «коли воно «кришується» правоохоронними органами та депутатами».

«Через людей, які поставлені владою на відповідні посади, забирають землю, підприємства, врожаї у фермерів», – зазначив він.

Зі свого боку Голова Асоціації фермерів Подільського району Микола Якубенко зазначив, що прем’єр-міністр лише на камери заохочує до створення сімейних ферм, а  насправді – на місцях знищуються сінокоси, відбираються врожаї.

«Складається таке враження, що Банкова віддала Одеську область на відкуп людям з Блоку Петра Порошенка», – підсумував він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...