МОЗ просить українців ще трохи потерпіти карантин

Міністерство охорони здоров’я України просить не додавати медичним працівникам роботи новими випадками зараження коронавірусом і ще трохи потерпіти карантинні обмеження.

Відповідний заклик МОЗ розмістило у Facebook.

«Ми часто скаржимося, що втомилися сидіти вдома, носити маски, що маємо відмовитися від розваг на період карантину. Кожного дня тисячі медиків працюють у складних умовах. Ризикуючи власним здоров’ям, вони рятують інші життя. Цілодобово у захисних костюмах та окулярах, забуваючи про втому та власні тривоги. Вони не нарікають і не зупиняються. Допоможіть медикам! Побудьте вдома ще трохи», — закликали у МОЗ.

Як повідомлялося, у зв’язку з епідемією коронавірусу карантин в Україні продовжено до 11 травня 2020 року. Якщо до цієї дати не відбудеться спалаху захворюваності, а динаміка буде сприятливою, уряд схвалить перший етап виходу з карантину. Загалос вихід з карантину складатиметься з п’яти етапів.

У рамках першого етапу виходу з карантину, українцям можуть дозволити відвідувати парки, сквери. Буде даний дозвіл на роботу магазинів оптової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...