Воротар збірної Гаїті забив автогол, двічі промахнувшись по м’ячу

У матчі-відповіді плей-офф північноамериканської кваліфікації чемпіонату світу – 2022 між збірними Канади і Гаїті стався курйозний епізод.

На початку другого тайму, на 46-й хвилині, коли рахунок був 0: 0, голкіпер гостей Жозуе Дюверге організував гол у власні ворота. Захисник віддав йому пас, проте далі почалися проблеми. У воротаря було достатньо часу прийняти рішення, оскільки нападники не поспішали його пресингувати. Він спробував вибити м’яч, але не влучив по ньому. Снаряд продовжив котитися в бік воріт, і Дюверге запанікував. Він знову спробував винести м’яч, але зачепив його опорною ногою і забив автогол.

Збірна Канади після цього епізоду забила Гаїті ще два м’ячі і здобула розгромну перемогу – 3: 0. У першій зустрічі також перемогли канадці (1: 0).