YouTube може втратити можливість розміщувати рекламу на сервісі

За деякими даними, Росія розглядає можливість економічних заходів щодо відеоплатформи YouTube через блокування каналів російських ЗМІ.

YouTube може втратити можливість розміщувати рекламу на сервісі, йому також скоротять або взагалі заборонять приймати платежі та здійснювати перекази грошей, пишуть ЗМІ з посиланням на повідомлення наглядового відомства. Зазначається, що заходи можуть торкнутися пошукової видачі.

Причиною підготовки Роскомнаглядом такого проекту стали блокування каналів деяких російських ЗМІ на відеоплатформі. Так, минулого року з труднощами зіткнулися 5 акаунтів та видалено 9 матеріалів різних медіа. Зокрема, йдеться про RT німецькою мовою. Його канали неодноразово блокували. Так, у вересні минулого року стало відомо про обмеження доступу одразу до двох каналів RT. Пізніше телекомпанія спробувала запустити ще один, але його заблокували у день відкриття. А минулої середи німецький регулятор у сфері медіа повідомив про припинення супутникового та інтернет-мовлення RT через нібито відсутність у компанії спеціального дозволу. Як заходи у відповідь російське МЗС ухвалило закрити кореспондентський пункт німецької телерадіокомпанії Deutsche Welle в Росії.

Погіршити становище відеохостингу може також і те, що компанія Google — власник YouTube — досі не відкрила представництво в Росії і не завела особистий кабінет на сайті Роскомнагляду, як цього вимагає закон «про приземлення».

Роскомнагляд та керівництво YouTube ситуацію поки що не коментували.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,