Актор Джеймс Франко визнав сексуальні стосунки зі своїми студентками

Актор Джеймс Франко визнав сексуальні стосунки зі своїми студентками

Американський актор Джеймс Франко зізнався, що мав сексуальні стосунки зі студентками акторської школи, якою він керував.

Таким чином він уперше прокоментував звинувачення у домаганнях.

В інтерв’ю SiriusXM, опублікованому на YouTube-каналі, Франко заявив, що останні роки він боровся із сексуальною залежністю і працював над покращенням своєї поведінки.

«Послухайте, я визнаю, що спав із студентками. Я не спав ні з ким у цьому конкретному класі. Але протягом свого викладання я спав зі студентками, і це було неправильно», – сказав Франко.

Як пояснив актор, він думав, що якщо статеві контакти відбувалися за обопільною згодою, то це нормально.

«Були певні випадки, коли все відбувалося за згодою, але мені не слід було цього робити. Гадаю, на той час я думав, якщо це узгоджено, у цьому немає нічого поганого», — прокоментував артист.

Восени 2019 року дві колишні студентки школи акторської майстерності Сара Тітер-Каплан та Тоні Гаал подали позов проти Франка за звинуваченням у сексуальних домаганнях, експлуатації та примусі.

Зокрема, позивачки стверджували, що Франко провів майстер-клас «Сексуальні сцени» у школі кіно та акторської майстерності Studio 4, що нині не існує, і що «студентам-акторам пропонувалося виконувати та імпровізувати сексуальні дії під час процесу прослуховування». У позові йшлося про те, що Франко не був присутній на відборі, а велів записати їх на плівку, після чого він «вручну відбирав» своїх учнів. Також стверджувалося, що студентів «постійно змушували займатися змодельованими статевими актами».

У червні 2021 року Франко погодився виплатити компенсацію дівчатам у розмірі $2,2 млн.

Поділитись