Болдуїн розповів, що зйомки фільму «Іржа» продовжаться

Болдуїн розповів, що зйомки фільму «Іржа» продовжаться

Знімальна група американського вестерну «Ржавчина» вирішила продовжити створення фільму після інциденту на знімальному майданчику, в якому загинула оператор Галина Хатчінс.

Про це повідомив його режисер Алек Болдуїн у своєму Instagram. Згідно з офіційною заявою від знімальної групи, яку опублікував Болдуїн, актори та працівники, що трудилися над картиною, засуджують публікації, де зйомки «Іржавини» описують як «безладні, небезпечні та експлуататорські».

«Вони відволікають від найважливішого — від пам’яті про Галину Хатчінс і від необхідності модернізувати застарілу техніку безпеки та поводження з вогнепальною зброєю у кіноіндустрії», — йдеться у зверненні.

Крім того, учасники знімальної групи наголосили, що під час роботи над «Ржавчиною» їхній графік та заробітна плата були справедливими. Незгодні із цією позицією вже покинули проект.

Нагадаємо, 21 жовтня під час роботи над однією зі сцен вестерну актор Алек Болдуїн вистрілив із пістолета-реквізиту нібито неодруженим патроном. Проте з невідомих причин у ньому опинилися бойові снаряди.

В результаті було вбито оператора Галіну Хатчинс, а режисер Джоел Соуза отримав тяжке поранення в ключицю — пізніше його виписали з лікарні. Пізніше Болдвін заявляв, що не збирається завершувати зйомки фільму.

Поділитись