Друг померлої актриси Ніни Русланової розповів про її останнє бажання

Друг померлої актриси Ніни Русланової розповів про її останнє бажання

Друг померлої актриси Ніни Русланової Михайло Васьков розповів, яким було її останнє бажання.

За словами актора, Русланова дуже переживала через те, що її єдина дочка Олеся залишилася без роботи, і просила колег допомогти з працевлаштуванням. Про це він повідомив під час церемонії прощання з народною артисткою Росії в Будинку кіно.

Одним із останніх переживань Ніни, яка вже хворіла, було переживання про дочку. Олеся сидить без роботи, і Ніна просила всіх друзів та знайомих щось для неї підшукати у кіно чи театрі. Ситуація зараз складна, у багатьох проблеми із роботою, – розповів Михайло Васьков.

Дочка Ніни Русланової Олеся Рудакова пішла стопами матері та закінчила акторський факультет ГІТІСу. Проте її кар’єра актриси обмежилася кількома епізодичними ролями. Якийсь час дочка Русланової працювала кастинг-директором у кіно.

Останнім фільмом Ніни Русланової стала драма «На Крузі», яка знімалася у станиці Вешенська Ростовської області. Через смерть актриса не встигла закінчити роботу над роллю улюблениці хутора — козачки Авдотьї. Як розповіла режисер фільму Олена Ляпічова, картина обов’язково вийде на екрани, і кадри за участю Русланової включать до фінальної версії стрічки. У фільмі «На Крузі» Ніна Русланова знімалася разом зі своїм багаторічним партнером та другом, народним артистом РРФСР Станіславом Любшиним.

Раніше зірка фільму “Маленька Віра”, народна артистка РРФСР Людмила Зайцева назвала повідомлення про смерть Ніни Русланової від коронавірусу “брехнею” і заявила, що “Господь послав їй важку смерть”. На думку Зайцевої, Русланова «не мала ніякого ковіда».

Про смерть Ніни Русланової на 76-му році життя увечері 21 листопада повідомили у Спілці кінематографістів. Спочатку причиною смерті називалася тривала хвороба народної артистки Росії, потім з’явилися повідомлення про зараження актриси коронавірусною інфекцією.

Поділитись