Періс Хілтон розповіла про пережите в центрі з лікування підлітків насильство

Періс Хілтон розповіла про пережите в центрі з лікування підлітків насильство

Зірка реаліті-шоу і модель Періс Хілтон піддавалася психологічного і фізичного насильства під час знаходження в спеціалізованому центрі з лікування важких підлітків.

Про це вона розповіла в ефірі програми Good Morning America.

За словами світської левиці, на неї кричали, насильно утримували, замикали в кімнаті, змушували приймати ліки. Хілтон також заявила, що співробітники чоловічої статі спостерігали за тим, як вона приймає душ. «Це був найболючіший і травмує досвід в моєму житті», – поділилася вона, відповівши, що не може спати, знаючи, що таке поводження з дітьми до сих пір має місце.

У зв’язку з цим вона закликала президента США Джо Байдена і Конгрес США вжити базовий федеральний «білль про права» для молоді в групових центрах. Кожна дитина, «поміщений в подібні установи, повинен мати право на безпечну, гуманну середу, вільну від загроз і практики одиночного ув’язнення», підкреслила Хілтон.

У 2020 році Періс Хілтон в документальному фільмі This Is Paris розповіла про насильство з боку колишніх коханих. «Мене били і душили. Я мирилася з тим, з чим не мала», – розповіла актриса, додавши, що вважала подібні дії проявами любові.

Поділитись