У США знайшли дівчину, за пошуками якої стежила вся країна

В американському штаті Вайомінг знайшли останки дівчини, які, судячи з усього, належать Габріель Петіто — блогеру, за пошуками якої з напругою стежила вся Америка, повідомляє FoxNews.

Габріель Петіто з дитинства захоплювалася подорожами, а коли познайомилася зі своїм майбутнім нареченим Брайаном Лондрі, зуміла передати свою пристрасть до зміни місць і йому. Пізніше, вирішивши жити разом, пара придбала Ford Transit і переобладнала його в будинок на колесах.

Габі і Брайан вели блог в Instagram, в якому розповідали про свої поїздки, ділилися фотографіями і відео з різних красивих місць, де їм вдалося побувати.

Влітку пара заявила про своє бажання перетнути США зі сходу на захід і відправилася виконувати задумане.

Судячи з розміщених ними постам, все йшло просто чудово — на кожному фото молоді люди посміхалися і просто світилися від щастя і любові один до одного.

А потім все закінчилося: Брайан повернувся додому один, а про місцезнаходження Габі ніхто нічого не знав. Крім того, він навідріз відмовився спілкуватися з поліцією, за що і отримав від слідчих статус «person of interest» — чи то свідок, то чи підозрюваний, але безсумнівно пов’язана зі злочином людина.

20 серпня пара опублікувала ролик, в якому оголосила про намір вести кочовий спосіб життя, 25 серпня Габріель в останній раз подзвонила батькам, і ті, що звикли до довгих відлучкам дочки, не піднімали паніки до 11 вересня.

Пізніше з’ясувалося, що 12 серпня офіцер поліції зустрів Брайана і Габріель, прибувши на виклик перехожого про домашнє насильство — пара дуже сильно сварилася, і справа ледь не дійшла до рукоприкладства. Молода людина і дівчина пояснили поліцейському, що дуже люблять один одного, але останнім часом їх відносини почали псуватися. Охоронець порядку порадив парі провести ніч порізно.

Доморощені детективи в соцмережах почали навперебій пропонувати свої версії і шукати на фото в блогах пари натяки на погані відносини.

Більшість «слідчих» прийшли до висновку, що саме Брайан є злочинцем. Так чи інакше, але ось уже кілька днів, як молода людина зникла, і його пошуками займається поліція.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,