Болдуїн заявив про свою невинність у вбивстві оператора Хатчінс

Болдуїн заявив про свою невинність у вбивстві оператора Хатчінс

Американський актор Алек Болдуін у першому інтерв’ю телеканалу ABC News після загибелі оператора на знімальному майданчику заявив, що не вважає себе винним, оскільки не натискав на гачок револьвера, постріл був мимовільним.

Актор наголосив, що загибла Галина Хатчінс показувала, як слід спрямовувати зброю, сам епізод багаторазово репетирували, але ніколи не потрібно натискати на спусковий гачок.

“Що важливо, не планувалося стріляти під цим кутом”, – уточнив актор.

Під час бесіди Болдуїн показав журналісту Джорджу Стефанополусу, як великим пальцем робив маніпуляції зі взводом курка, ще раз вказавши, що не натискав на спуск. За його словами, раніше йому пояснили, що натискання на спусковий гачок стирає механізм. Болдуїн додав, що його попередили про те, що пістолет порожній.

«Я прямував до камери — ти бачиш це, бачиш це? – Бам. Зброя мала бути порожньою. Мені сказали, він порожній», – зазначив актор.

Як куля потрапила до пістолета, він навіть не підозрює.

«Я не знаю, що сталося на тому знімальному майданчику. Я не знаю, як ця куля потрапила до того пістолета. Я не знаю. Але я повністю за те, щоб зробити все, щоб це не змогло повторитись».

На запитання, чому вперше за 40 років роботи в кіноіндустрії він не перевірив, чи заряджений пістолет, Болдуїн відповів, що є поділ праці і це його обов’язок. Він повністю довіряв професіоналам, які відповідають за зброю.

«Що стосується поводження з пістолетом, того дня я зробив саме те, що робив щодня у цьому фільмі. Відповідальність актора полягає в тому, щоб робити те, що каже їм зброя. Коли та людина, якій було доручено цю роботу, передала мені зброю, я довірився їм», — розповів актор і наголосив, що в нього ніколи не було з цим проблем.

Говорячи про те, чи турбує його кримінальне звинувачення, зірка зізнався, що не знає.

“Я не знаю. Знаючі люди сказали мені, що дуже малоймовірно, що мені будуть висунуті звинувачення у кримінальному злочині», — пояснив він.

Щодо почуття провини, то Болдуїн зізнався, що не вважає себе винним.

Ні. Хтось відповідає за те, що сталося, і я не можу сказати, хто це, але я знаю, що це не я», — заявив актор.

У той же час, описуючи свій емоційний стан після трагедії, він розповів, що пережив цей день, а потім втратив свідомість.

Раніше, 30 листопада, управління шерифа округу Санта-Фе видало новий ордер на обшук із докладним описом того, що слідчі, можливо, виявили причину, через яку у зброї Болдуїна виявилася вогнепальна куля.

21 жовтня Болдуїн тримав у руках антикварний револьвер під час генеральної репетиції вестерну на ранчо Бонанза-Крік поблизу Санта-Фе, штат Нью-Мексико. Коли він вистрілив, оператор фільму Галина Хатчінс зазнала смертельного поранення, а режисер Джоел Соуза був поранений і госпіталізований.

Раніше, 15 листопада, актор і режисер Джордж Клуні назвав трагедію із вбивством оператора на зйомках фільму «Іржа» «божевіллям». Він дивувався, як на майданчику зі сценами стрілянини та участю актора Алека Болдуїна було допущено стільки «дурних помилок».

Його підтримав і актор бойовиків, майстер бойових мистецтв Стівен Сігал, який розповів, що спричинило загибель Галини Хатчінс. Він порівняв трагедію із загибеллю сина Брюса Лі на зйомках фільму «Ворон», оскільки причина у них одна.

Поділитись