Батько операторки Хатчинс заявив, що Болдуїн винний у її смерті

Батько операторки Хатчинс заявив, що Болдуїн винний у її смерті

Актор Алек Болдуїн частково винний у смерті оператора Галини Хатчінс під час зйомок фільму «Іржа».

Про це батько загиблої Анатолій Андросович заявив виданню The Sun.

42-річна оператор Галина Хатчинс загинула на зйомках фільму біля Санта-Фе, штат Нью-Мексико. Болдуїн вистрілив у бік її камери з реквізитної зброї, патрон якої мав бути небойовим. Поранення також отримав режисер Джоел Соуза, який стояв поряд із Хатчинс.

Члени знімальної групи повідомили поліції, що помічник режисера Дейв Холлс передав Болдуїну зброю, сказавши «cold gun», – цей термін означає, що зброя безпечна. В одному з інтерв’ю актор наполягав, що на репетиції звів курок револьвера, але не натискав на нього, а коли відпустив курок – пролунав постріл.

На думку Андросовича, Болдуїн частково винний у смерті його дочки, і він не розуміє, чому актор не хоче визнавати, що натиснув на курок.

«Чому він стер свої твіти, коли зрозуміли, що на репетиції сталася стрілянина? І навіщо він стріляв під час підготовки? Револьвер це пістолет, який не стріляє до натискання на спусковий гачок. Тому мені важко зрозуміти, чому він не може нести часткову відповідальність за смерть моєї дочки», – заявив батько Хатчинс.

Анатолій Андросович також наголосив, що його онук дуже тяжко переживає смерть матері, і він не впевнений, що хлопчик «колись повністю одужає» від цього удару.

Поділитись