Суд у США видав ордер на вилучення інформації з телефону Алека Болдуїна

Суд у США видав ордер на вилучення інформації з телефону Алека Болдуїна

Суд в окрузі Санта-Фе американського штату Нью-Мексико видав поліції ордер на вивчення інформації з телефону актора Алека Болдуїна.

Правоохоронці сподіваються знайти у телефоні актора докази, які допоможуть розслідуванню. Спочатку вони попросили актора та його адвоката надати телефон добровільно, але вони вимагали ордер, повідомляє Variety.

В результаті було отримано дозвіл на вивчення фото, відео, повідомлень, електронних листів, облікових записів у соціальних мережах, контактів, історії пошуку, а також віддалених даних та файлів.

21 жовтня на зйомках фільму «Іржі» під час генеральної репетиції вестерну на ранчо Бонанза-Крік поблизу Санта-Фе, штат Нью-Мексико, Алек Болдуїн мав у руках антикварний револьвер. Коли він вистрілив, оператор фільму Галина Хатчінс зазнала смертельного поранення, а режисер Джоел Соуза був поранений і госпіталізований.

2 грудня Болдвін заявив, що не вважає себе винним, оскільки не натискав на спусковий гачок револьвера, постріл був мимовільним.

Раніше, 15 листопада, актор і режисер Джордж Клуні назвав трагедію із вбивством оператора на зйомках фільму «божевіллям». Він дивувався, як на майданчику зі сценами стрілянини та участю Болдуїна було допущено стільки «дурних помилок».

Поділитись