Стали відомі лідери за кількістю номінацій на «Золотий глобус»

Стали відомі лідери за кількістю номінацій на «Золотий глобус»

Американська драма “Влада пса” та ірландський фільм “Белфаст” стали лідерами за кількістю номінацій на премію “Золотий глобус”.

Знята за однойменною книгою 1967-го року Томаса Севіджа «Влада Пса» номінована на Золотий Глобус у семи категоріях — найкраща драма, найкращий актор головної ролі — Бенедикт Камбербетч, найкраща актриса другого плану Кірстен Данст, найкраща режисура Венеціанському фестивалі вона отримала Срібного лева як найкращий режисер), найкращий актор другого плану — Коді Сміт-МакАфі, та найкраща оригінальна музика до фільму. Леді Гага та Крістен Стюарт номіновані як найкращі актриси у драматичному фільмі за Дім Гуччі та Спенсер (про Леді Діану) відповідно. Біллі Айліш отримала номінацію на Золотий Глобус за найкращу оригінальну пісню – до нового Джеймса Бонда “Не час помирати”.

Абсолютний хіт Нетфлікса, корейський серіал Гра в Кальмара удостоївся трьох номінацій як краща телевізійна драма і за ролі першого і другого плану. Лідером за кількістю номінацій серед телесеріалів — у п’яти категоріях, стала драма HBO Спадкоємці, які чотири номінації отримали Тед Лассо від Apple TV і Ранкове шоу. Третій сезон антології Американська історія злочинів: Імпічмент, про імпічмент Біллу Клінтону, продюсером якого виступила Моніка Левінські, номінований у категорій найкращий лімітований серіал. Номінантів на 79 премію Золотий Глобус оголосив репер Снуп Дог.

Церемонія вручення премії Голлівудської асоціації міжнародної преси відбудеться у січні.

Поділитись