Поліцейських в американському Детройті звинувачують у расизмі

Одне з поліцейських управлінь у передмісті Детройта використовувало зображення чорношкірих чоловіків у толстовках та зі зброєю як мішені для стрілянини.

Про це пише видання Vice. На це звернули увагу супроводжуючі загони юних бойскаутів, які перебували у поліцейській дільниці з екскурсією. «Коли діти побачили ці зображення, мені здалося, що це впливає на їхнє уявлення про чорношкірих людей у ​​найбільш згубний спосіб», — сказав один із супроводжуючих.

Мер міста та начальник поліцейського управління вже попросили публічних вибачень і пообіцяли дати юридичну оцінку використанню даних зображень. За їхніми словами, цілі були закуплені у стороннього постачальника.

Раніше стало відомо, що щонайменше 21 чорношкірий співробітник залишив Білий дім з кінця минулого року або планує піти найближчим часом. За інформацією видання Politico, основна причина їхнього відходу пов’язана зі слабкою підтримкою начальства та невисокими шансами на кар’єрне зростання. У статті наголошується, що догляд темношкірих співробітників був настільки помітним, що серед працівників адміністрації виникло поняття «блекзиту».

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , , ,