Суд присяжних у США виправдав чоловіка, який убив двох людей

Суд присяжних у США виправдав чоловіка, який убив двох людей

Суд присяжних у США визнав невинним за всіма пунктами звинувачення Кайла Ріттенхауса, який поранив одного та застрелив двох людей під час протестів 2020 року.

Смертельні постріли були зроблені ним із гвинтівки під час погромів у місті Кеноша, штат Вісконсин, повідомляє Axios.

У суді було доведено, що Ріттенхаус стріляв по людей, які нападали на нього, один з яких був озброєний пістолетом. Після стрілянини Ріттенхаус втік з місця інциденту, але пізніше здався поліції. Його адвокати наполягали на тому, що Ріттенхаус діяв у межах самооборони.

Ріттенхаус приїхав до Кеноші для захисту людей та медичної допомоги на тлі заворушень. На його сторінці у Facebook виявилися численні пости на підтримку поліції та прополіцейського руху Blue Lives Matter, який створили на противагу антирасистському Black Lives Matter.

Слідство надало суду його фотографії з вогнепальною зброєю та в поліцейській уніформі. З’ясувалося, що Ріттенхаус відвідував курси підготовки при місцевій поліції та пожежному департаменті.

Проти виправдувального вироку виступали деякі американські активісти, наполягаючи, що такий вердикт доводить расизм судової системи США.

Поділитись