Іран прорекламував свій новий БПЛА, але зганьбив його репутацію

Іран прорекламував свій новий БПЛА, але зганьбив його репутацію

Іран спробував прорекламувати свій новий дрон-камікадзе, але зганьбив його репутацію.

В рамках спеціальних навчань, що проводяться на території Ірану з використанням безпілотних літальних апаратів, Іран спробував прорекламувати можливості свого нового дрона-камікадзе, проте, виявилося, що демонстрація є інсценуванням – вибух об’єкта, що вражається, був дистанційним, що вдалося виявити на відеокадрах, до того ж, сам дрон, згодом, навіть не потрапив у ціль.

На відеокадрах, опублікованих іранськими військовими, можна побачити, як безпілотник-камікадзе намагається завдати удару по якійсь цілі, спеціально розміщеній для того, щоб продемонструвати бойові можливості цього БПЛА. Проте, як виявилося, вибух об’єкту стався, перш ніж дрон його вразив. Цей факт свідчить про те, що підрив здійснювався дистанційно, що викликало глузування з нового іранського озброєння.

Представники Корпусу вартових ісламської революції на даний момент не коментують відеокадри проведеного розслідування, проте, цей факт може завдати дуже серйозної шкоди репутації іранських БПЛА, оскільки Тегеран явно спробував шахрайство.

Поділитись