Хакер з Туреччини зламав розділ сайту Трампа, повідомили ЗМІ

Хакер з Туреччини зламав розділ сайту Трампа, повідомили ЗМІ

Хакер, імовірно з Туреччини, зламав один з розділів сайту колишнього президента США Дональда Трампа і опублікували там відео з турецьким лідером Тайіпом Ердоганом, повідомляє видання VICE.


Як пише видання, злом торкнувся піддомен веб-сайту, який використовується співробітниками кампанії в підтримку Трампа для закликів до дії – для підписання петицій або питань і відповідей.

“Не будьте подібні до тих, які забули Аллаха і яких він змусив забути самих себе. Вони є нечестивцями”, – говорилося в повідомленні на сайті на двох мовах -Англійська і турецькому, це одна з сур Корану.

Також на сайті значилося, що злом здійснив хакер RootAyyildiz. Він же виклав відео з відеохостингу YouTube націоналістичного характеру з президентом Туреччини. Хакер розповів VICE, що зламав сайт за допомогою методу SSTI, в рамках якого можна ввести власний код в шаблон сайту. За словами RootAyyildiz, ця частина веб-сторінки знаходиться під його контролем вже три місяці.

“Є багато областей, де можна провести хакерські атаки, наприклад, це злом облікових записів в соціальних мережах або веб-сайтів. Я хакер-активіст, займаюся веб-сайтами протягом тривалого часу, і роблю так, щоб мій голос був почутий”, – сказав хакер.

Як зазначає VICE, подібного роду втручання часто здійснюють не дуже досвідчені, але здатні змінити контент на сайті, хакери. RootAyyildiz і раніше, імовірно, здійснював подібного роду зломи.

Представники Трампа не відповіли на прохання видання прокоментувати інформацію.

Поділитись