Reuters: хакери отримали дані про санкції США проти Росії

Хакери, які атакували системи компанії SolarWinds, отримали відомості про санкцій політиці США щодо Росії, а також інформацію про американські перевірки у сфері контррозвідки, що стосуються РФ, передає Reuters, посилаючись на джерела.

Раніше у Вашингтоні заявили, що програмне забезпечення Orion від SolarWinds зламали минулої весни. Хакери впровадили вірус в оновлення Orion, яке після цього завантажили і використовували тисячі клієнтів SolarWinds. У їх числі опинилися урядові установи і більше 100 великих американських компаній.

За даними одного зі співрозмовників агентства, отримання кіберзлочинцями інформації про Росію, що проводяться контррозвідувальними службами, стало «найважчою з втрат». Також заявляється про розкрадання даних про прийнятих Сполученими Штатами заходи, пов’язані з пандемією.

До цього американські офіційні особи стверджували, що Служба зовнішньої розвідки (СЗР) Росії причетна до кібератаки через програмне забезпечення фірми SolarWinds. Влада РФ неодноразово спростовували це.

Раніше Європарламент прийняв резолюцію із звинуваченнями Росії в кібератаки. Також їх ставлять Китаю і Північної Кореї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,