В Японії схвалили стратегію кібербезпеки, в якій згадані РФ і КНР

Проект нової трирічної стратегії кібербезпеки, в якому Росія, Китай і КНДР згадуються в якості потенційних джерел хакерських атак, був схвалений 27 вересня на засіданні штабу кібернетичної безпеки Японії.

Документ оприлюднений 27 вересня на сайті японського відомства.

«Ситуація з безпекою навколо Японії стає все більш суворою, а кіберпростір стало місцем конкуренції між країнами, відображаючи геополітичної напруженості. Вважається, що Китай, Росія і Північна Корея зміцнюють свій потенціал в кіберпросторі і проводять кібератаки, спрямовані на крадіжку інформації», — стверджується в схваленому документі.

Крім того, вказується, що Китай нібито проводить кібератаки для отримання військових і інших передових технологій, а з російської сторони хакерські атаки на інші країни нібито проводяться з метою досягнення вигідних для Москви військових і політичних цілей.

Також наголошується, що Японія збирається вести тісну співпрацю з учасниками діалогу з безпеки, в який входять Австралія, Індія та США, для того, щоб зміцнити свій кібернетичний потенціал.

Відзначимо, країни Заходу неодноразово заявляли про причетність Росії до різних кібератак, включаючи на урядові установи і компанії США, а російська сторона послідовно спростовувала такі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,