Борис Джонсон: мене не влаштовувала робота міністра закордонних справ

Борис Джонсон: мене не влаштовувала робота міністра закордонних справ

Екс-голова шотландських консерваторів Рут Девідсон поділилася спогадами Бориса Джонсона, який нещодавно подав у відставку з посади прем’єр-міністра країни, про його колишню посаду.

А саме – про роботу міністром закордонних справ Великої Британії. З’ясувалося, що пост глави зовнішньополітичного відомства Великобританії, який обіймав Джонсон з 2016 по 2018 рік, був йому тягарем, незважаючи на солідну зарплату в 145 тисяч фунтів стерлінгів. І почував себе майбутній (але вже колишній) прем’єр-міністр «ув’язненим у сталевий презерватив».

Такими словами Джонсон описав необхідність стежити за своїми словами та поведінкою, а також постійне перебування на очах у колег та підлеглих.

– Я думаю, він мав на увазі ту увагу, яку йому приділяли держслужбовці, щоб переконатися, що він нічого не сказав нічого зайвого, – прокоментувала слова Джонсона Рут Девідсон.

Натомість став прем’єром, Борис дав собі волю – чого варті одні «коронавірусні вечірки» на Даунінг-стріт. Втім, які серйозно наблизили кінець його прем’єрського терміну.

Свого часу Джонсон заявляв, що поб’є рекорди за термінами на чолі уряду Британії, проте йому вистачило лише трьох років, щоб перетворитися на «слизьке порося» і позбутися посади на тлі цілої низки гучних скандалів.

Поділитись