Джо Байден знову насторожив американців своєю поведінкою

Президент США Джо Байден знову насторожив американців своєю поведінкою.

Глава держави виступив із промовою, під час якої деякий час не моргав. Йдеться про виступ, під час якого Байден розповів про неможливість бути одночасно прихильником заворушень у Капітолії у січні 2021 року та цінувати правопорядок.

«Ви не можете бути прихильником повстання та прихильником правопорядку. Ви не можете бути прихильником повстання та демократії одночасно. Ви не можете бути прихильником повстання та проамериканцем. Дональду Трампу забракло сміливості діяти. Хоробрі жінки та чоловіки у синьому по всій країні ніколи не повинні забувати про це», — сказав Байден.

Під час своєї промови президент не моргав 17 секунд, що налякало глядачів. Консерватор Бенні Джонсон зауважив, що президент дуже мало моргає під час промови. Глядачі вважали, що за 94 секунди відео він моргнув лише двічі. Крім того, за цей час у нього змінився колір очей – з блакитного на карій.

Дехто припустив, що на відео глава держави під сильними стимуляторами. Є й ті, хто вважає, що виступав зовсім не він. Серед версій – використання технології CGI для створення зображень, що згенеровані тривимірною комп’ютерною графікою.

«Це ж фейкове відео, вірно? Будь ласка, скажіть, що це не по-справжньому. Він схожий на божевільного», «Цього хлопця там немає. Його очі просто порожні. Моторошно», «У його інструкції зазначено, що йому заборонено моргати?», «Вони накачали пацієнта з деменцією такою кількістю адреналіну, що він навіть не моргає…», — написали глядачі.

Раніше у Джо Байдена діагностували коронавірус. Пізніше його лікар повідомив, що він двічі склав негативні тести. Президента пролікували препаратом Paxlovid та симптоми захворювання практично пройшли.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,