
Bloomberg розповіла про майбутні телефонні переговори Байдена та Сі Цзіньпіна
Телефонна розмова між президентом США Джо Байденом та головою КНР Сі Цзіньпіном, ймовірно, відбудеться у четвер.
Про це у середу, 27 липня, пише Bloomberg з посиланням на знайомі із цим питанням джерела.
Про точний час дзвінка у Білому домі не повідомляють офіційно. Координатор зі стратегічних комунікацій у раді національної безпеки Білого дому Джон Кірбі повідомив, що Байден під час розмови планує обговорити із Сі Цзіньпіном зокрема ситуацію навколо України та обстановку в Індо-Тихоокеанському регіоні. Востаннє лідери Китаю та США спілкувалися у форматі відеоконференції 18 березня.
20 липня під час ділового візиту до Массачусетсу Байден розповів про свій намір провести телефонну розмову з головою КНР. Ймовірною темою обговорення має стати скасування підвищених тарифів на більшу частину експорту з Китаю, запроваджених ще за часів екс-президента Дональда Трампа, що має допомогти США зменшити темпи інфляції в країні.
13 липня азіатські експерти розповіли про те, що подібний крок позитивно вплине на економічну обстановку та дозволить нормалізувати торговельні відносини між США та Китаєм. Описаний сценарій обіцяє бути вигідним для обох сторін.
- NYT: Ердоган проводить політику, яка йде врозріз із повісткою Заходу
- Трамп заявив, що США виділяє Україні набагато більше фінансових коштів,…
- Лікар Білого дому захоплено розповів про сон та апетит Байдена
- МАГАТЕ прокоментувало відмову Ірану від зобов’язань щодо ядерної програми
- Зеленська виступила у конгресі США: «Я прошу вас про зброю…
Теги: Байден, Китай, переговори