Помпео пояснив проблеми у політиці Байдена впливом його оточення

Помпео пояснив проблеми у політиці Байдена впливом його оточення

Колишній держсекретар США Майк Помпео в інтерв’ю Fox News висловив думку, що радикально налаштовані помічники та радники президента США Джо Байдена ізолювали його від питань, пов’язаних із поточними проблемами американців.

За словами республіканця, “вся команда навколо нього настільки ліва, настільки відірвана від речей, які важливі для американського народу”, що глава Білого дому не розуміє масштабів криз у Сполучених Штатах.

І тому він цього не розуміє. Він не збирається виявляти спритність, повертатися і повертатися до того, що важливо для американського народу», – зазначив екс-глава Держдепу.

Він порівняв таку ситуацію зі становищем, в якому опинився 42-й президент США Білл Клінтон. Проте той вчасно усвідомив свою проблему та зміг забезпечити своє переобрання на другий термін, зазначив політик.

«[Байден] продовжуватиме наполягати на порядку денному лівих, які його обрали, і сподівається, що зможе протриматися останні два з половиною роки», — наголосив екс-глава американського зовнішньополітичного відомства.

Проте, припустивши Помпео, Байден, найімовірніше, оголосить свої перші чотири роки на посаді президента найбільшими для американського народу. Проте, сподівається колишній член кабінету, звичайний американець зможе реально оцінити таку його заяву.

Газета Politico 5 червня повідомила, що каскад проблем, що виник перед США, викликав моральну кризу в Білому домі, а Байден та його помічники розчаровані власною нездатністю переламати ситуацію. Серед викликів, що стоять перед США, — зростання цін на паливо, глобальна інфляція, проведення Росією спецоперації, пандемія коронавірусу, що потенційно відроджується, і нездатність конгресу посилити контроль за обігом зброї в країні, зазначило видання.

2 червня телеведучий Грег Гатфелд в ефірі Fox News заявив, що Байден не допрацює до кінця свого президентського терміну. Такий висновок було зроблено на тлі зростання цін на пальне та інших соціально-економічних проблем, що призвели до різкого падіння рейтингу американського лідера.

4 червня американський підприємець Ілон Маск повідомив топ-менеджерам Tesla, що має «дуже погане передчуття» щодо економіки США і він збирається скоротити персонал компанії на 10%. До цього, у травні, він заявив, що економіка США перебуває у стані рецесії і вийде з неї не раніше ніж за рік. За словами бізнесмена, основна причина інфляції — збільшення грошової маси, тому що «уряд надрукував безліч грошей».

Поділитись