Мігранти закидали камінням військовий автомобіль на кордоні Польщі та Білорусі

Мігранти, що знаходяться на території Білорусі, закидали камінням військовий автомобіль з польськими прикордонниками, коли той проїжджав повз загорожі.

Про це повідомляє Міністерство оборони Польщі у Twitter. Це сталося у районі міста Мельник. Нелегали атакували машину, імовірно цілячись у скло, за яким сидів водій. Про це також свідчать опубліковані Міноборони кадри.

За словами представників офіційної Варшави, атака відбулася за допомогою білоруських силовиків: останні нібито використали лазери, щоб дезорієнтувати поляків. На кадрах із Twitter справді можна побачити зелені промені.

Міграційна криза на кордоні Білорусі та Євросоюзу почалася наприкінці травня. Великі групи нелегальних мігрантів з країн Африки та Близького Сходу стали штурмувати кордони Литви, Польщі та Латвії, сподіваючись отримати притулок.

Після чергового загострення 16 листопада, коли частина біженців спробувала прорватися на територію Польщі, поляки застосували спецзасоби. Внаслідок інциденту постраждали військові, мігранти та журналісти. Потім Лукашенко дав вказівку розмістити нелегалів у логістичному

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,