Глава МЗС України розповів, що стримує «агресію Росії»

Глава МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що дипломатичні зусилля, які робляться останнім часом, дозволяють стримати «агресивні наміри Росії».

Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів, а згодом відповідна заява з’явилася на офіційному сайті його відомства.

«Дипломатія працює та стримує агресивні наміри Росії.Коли я був у листопаді в Європейському Союзі, я сказав партнерам, що нам потрібний комплексний пакет стримування Росії. Ми запропонували три елементи: активну дипломатію, жорсткі санкції та військову допомогу Україні. За ці кілька місяців ми всі три ключові завдання вирішили», — стверджує український міністр.

Він стверджує, що перший рівень пакету стримування, активна дипломатія, вже діє і перетворила Київ на центр міжнародної політики. Щодо другого рівня, то він повідомив про завершення підготовки санкцій США та європейських союзників.

Санкції вже є, Росія знає, що вони є, і Росія знає, що вони важкі. Важливий нюанс: навіть після того, як цю ескалацію вдасться врегулювати, підготовлений пакет санкцій залишиться і висітиме як дамоклів меч над Росією і далі», — вважає Кулеба.

Третій рівень пакету стримування, військова допомога Україні також активно реалізується, продовжив міністр. Свідченням цього є понад тисячу тонн військової допомоги, зброї, обладнання та амуніції, які вже надійшли в Україну від партнерів.

«Це не та реакція, на яку очікував Путін, і все це працює як потужний фактор стримування», — зробив висновок Кулеба.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,