Джонсон закликав не підтримувати Сунака, який претендує на його посаду

Прем’єр Британії Джонсон закликав не підтримувати Сунака, який претендує на його посаду.


Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який раніше ухвалив рішення піти у відставку, закликав підтримати будь-яку кандидатуру на його посаду, окрім колишнього міністра фінансів Ріші Сунака. Про це повідомляє газета The Times із посиланням на джерело.

У третій тур виборів британського прем’єра за підсумками голосування 14 липня пройшли п’ятеро людей. Найбільше голосів отримали Сунак (101) та заступник міністра з міжнародної торгівлі Пенні Мордонт (83).

Спочатку Джонсон не хотів публічно підтримувати будь-якого кандидата, проте пізніше він переговорив із кожним із них і заявив, що Сунак не повинен очолювати уряд Великобританії. За словами джерела, Джонсон симпатизує міністру закордонних справ Ліз Трасс, він також не проти кандидатури Мордонта.

«Уся команда прем’єра на Даунінг-стріт ненавидить Ріші. Це особисте. Це лють… ​​Вони думають, що він планував це протягом кількох місяців», — заявило газеті джерело.

Раніше повідомлялося, що генеральний прокурор Англії та Уельсу Сью-Еллен Брейвермен підтримала главу МЗС Великобританії Ліз Трасс як кандидат на посаду прем’єр-міністра королівства

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,