Поліцейська чихуахуа не витримала загибелі господаря і померла в той же день

Собака породи чихуахуа померла через кілька годин після смерті господаря — відставного шерифа округу Джіога в американському штаті Огайо.

Про це повідомляє видання Unilad.

Ден МакКлілленд (DanMcClelland) 13 років був шерифом округу Джіога і пішов на пенсію в 2016 році. Десять років з 13 він провів пліч-о-пліч зі своєю улюбленою собакою породи чихуахуа на прізвисько Мідж.

МакКлілленд і Мідж прославилися в 2006 році, коли Книга рекордів Гіннесса офіційно оголосила помісь чихуахуа і рет-тер’єра найменшою поліцейською собакою в світі. Шериф часто жартував, що Мідж стала так популярна, що люди забули про те, хто він такий.

Незважаючи на розмір, Мідж була ідеальною поліцейською собакою. Вона обшукувала автомобілі на предмет наркотиків, не влаштовуючи безлад і не псуючи оббивку в салоні.

У 2016 році МакКілленд здивував колег, оголосивши, що хоче піти на пенсію, щоб відправитися подорожувати по країні разом з дружиною Беверлі (Beverly) і Мідж.

МакКлілленд (DanMcClelland) помер від раку у віці 67 років. Всього через кілька годин померла і Мідж. Собаці було 16 років.

Імовірно, собака не витримала втрати господаря і померла від розбитого серця. Її поховають разом з господарем.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...