В соцмережах діє нова шахрайська схема

«ПриватБанк» ніколи не проводив опитувань із розіграшем грошових призів через соціальні мережі чи сторонні сайти. Як повідомила прес-служба «ПриватБанку», «опитування» GIVEAWAY 2018 від імені банку або держорганів з обіцянками виплат грошових призів, що з’явилися в «Instagram», є фейковими та проводяться шахраями з російських акаунтів.

Про це повідомила прес-служба банку. Під приводом отримання грошового виграшу шахраї пропонують довірливим громадянам переказати певну суму грошей для «підтвердження» виграшу, після чого зібрані гроші виводяться на особисті рахунки шахраїв. Шахраї збирають такі платежі, як правило, через російські платіжні агрегатори, такі, як “SimplePay” або “WalletOne”.

Як передає volynonline.com, за даними служби безпеки банку, перші звернення постраждалих від шахраїв клієнтів було зафіксовані у червні. Для запобігання дій шахраїв банк звернувся до всіх платіжних сервісів, за допомогою яких шахраї збирають гроші, з вимогою блокування незаконних операцій і використання карток українських банків у шахрайських схемах. Також «ПриватБанк» звернувся з відповідною заявою до кіберполіції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Load...
Загрузка...