У Львові відкрили Smart-бібліотеку

Сучасних та креативних бібліотечних просторів у місті Львові стає більше. Для мешканців мікрорайону Рясне на вул. Ковалика, 1 відкрили Smart-бібліотеку. Простір облаштований за усіма сучасними вимогами щодо функціональності – є зони для читання, для ігор та відпочинку. Як повідомили в міському управлінні культури, наступні відкриття – це URBAN-бібліотека на вул. Устияновича, 4, трохи згодом – відкриття Сенсотеки на вул. У. Самчука, 22, та Іннотеки на вул. Городоцькій, 281. Ці об’єкти зараз перебувають в ремонті.

Відкриття дитячої бібліотеки в Рясне – масштабна подія для мікрорайону, що відбувається в рамках реалізації стратегії децентралізації культури міста Львова.  Приміщення для Smart-бібліотеки разом з меблями та обладнанням (комп’ютери, копіювальна техніка, плазмовий телевізор, графічний планшет, електронні книжки, сенсорна дошка) було придбано у грудні торік за 7,7 млн грн.

«Тепер бібліотека технічно обладнана для проведення смарт-навчання та має усі можливості для креативного проведення часу молоді та організації дитячого дозвілля. Бібліотека пропонує такі напрямки діяльності: нові й найцікавіші книги, клуб настільних ігор, англійська для молоді та комплексні заняття англійською мовою для дошкільнят, комп’ютерна грамотність, кінопокази та скайп-конференції. Вже заплановані арт-проект «Автограф» та урбан-проект «Простір», – розповідає Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

 

Як повідомили в управлінні культури ЛМР, на сьогодні це шоста бібліотека сучасного типу медіатеки, інші вже працюють за такими адресами: вул. Мулярська, 2а, Симоненка, 10, Мишуги, 3, Патона, 4/2, Окружна, 29. Загалом у Львові є 40 бібліотек, з них: 23 – дорослі, 17 – дитячих.

З бюджету розвитку на галузь культури загалом на 2018 рік передбачено 35,5 млн грн. По бібліотеках зокрема: закупівля книг – 760 тис грн, комп’ютери та меблі – 500 тис грн, періодика – 100 тис грн, на бібліотеки на ремонти – 8 млн 610 тис грн.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...