Парламент має дослухатися до вимог аграріїв, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» наполягає на негайному ухваленні законопроекту №7403-2 про відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку. Саме цього вимагають аграрії, які прийшли захищати свої права під стіни парламенту. Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила  під час виступу з парламентської трибуни.

Політик висловила обурення через те, що в порядку денному парламенту немає законопроекту, ухвалити який вимагають представники аграрних підприємств, які прийшли захищати свої права під стіни парламенту.

«Під Верховною Радою сьогодні зібралися аграрії з усієї країни. Жодного слова сьогодні не сказано про те, що вони тижнями блокують дороги, не мають можливості вести підприємницьку діяльність і що черговими законами та бюджетами їх позбавили права на роботу. Вони чекають на законопроект 7403-2, але в парламенті навіть не піднімається це питання!» – наголосила вона.

Юлія Тимошенко впевнена, що Верховна Рада, якщо вона існує як незалежна гілка влади, зобов’язана запросити до парламенту аграріїв та послухати їх.

«Тому що вони обирали цей парламент і мають право почути відповідь від депутатів», – пояснила парламентарій.

Як підсумувала Юлія Тимошенко, «Батьківщина» наполягатиме на тому, щоб законопроект №7403-2 «був заслуханий і ухвалений у цій залі».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...