Юлія Тимошенко зустрілася з головою Мюнхенської безпекової конференції

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Головою Мюнхенскої конференції з питань безпеки Вольфгангом Ішінгером.

Сторони обговорили політичну, соціально-економічну ситуацію в Україні та безпекові виклики, які стоять перед нашою державою.

Юлія Тимошенко наголосила, що проблеми, які зараз переживає Україна є наслідком слабкого управління, нефункціонування державних інституцій, корупції та дублювання багатьох владних функцій.

«Влада в Україні зараз є безконтрольною та безвідповідальною. Усі ресурси та фінансові потоки зосереджені в руках однієї людини, яка може робити все, що забажає», – сказала вона.

Зі свого боку Вольфганг Ішінгер наголосив на необхідності для влади України проводити реформи та вживати конкретні кроки для реальної боротьби з корупцією.

Йшлося також про збройний конфлікт на Сході України та анексію Криму. У зв’язку з цим Вольфганг Ішінгер зауважив, що ця війна є однією з найбільших загроз для міжнародної безпеки, а знайти шляхи вирішення конфлікту можливо лише спільними зусиллями усього демократично світу.

Вольфганг Ішінгер також запросив Юлію Тимошенко взяти учать у Мюнхенській безпековій конференції, яка відбудеться у лютому 2019 року.

У зустрічі, яка відбулася в рамках участі лідера «Батьківщини» у 15-тій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, також брав участь заступник Голови партії, голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Нагадаємо, що 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Майбутнє покоління всього» проходить у Києві 13-15 вересня 2018 року. У зустрічі беруть участь понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн.

Дискусії фокусуватимуться на майбутньому – на вирішальних змінах, які матимуть значний вплив на всі аспекти життя. Особливу увагу буде приділено наслідкам новітніх загроз для України. Також у фокусі – виклики, із якими стикається Україна на шляху свого розвитку, зокрема обговорення торкнуться майбутніх президентських та парламентських виборів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...