ДПСУ готова до біометричного візового режиму з Росією

Державна прикордонна служба України готова до можливого запровадження біометричного візового режиму з Російською Федерацією. Про це в коментарі інтернет-виданню «NEW FORMAT» сказав помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, в контексті заяви міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про необхідність віз з РФ.

«Держприкордонслужба завжди діє в межах компетенції та чинного законодавства. Якщо рішення про введення візового режиму буде прийнято, ми його будемо виконувати, і для нас це не є чимось складним», сказав він.
За словами Олега Слободяна, з початку 2018 року прикордонники вже здійснюють біометричний контроль – знімають відбитки пальців у іноземців, які представляють 70 країн міграційного ризику, куди входить і РФ.
«Складність не в контролі на кордоні, а в організації попередньої реєстрації та в зборі інформації про тих громадян РФ, які планують їхати в Україну. Повинна бути система консульських пунктів за межами України або інший формат, яким чином ці громадяни будуть давати інформацію для отримання віз», – додав представник Держприкордонслужби.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...