Україна обігнала Росію і Канаду в світовому рейтингу експорту курятини

Україна значно поліпшила свої позиції в світовому рейтингу експорту курятини, піднявшись на 6-те місце. Про це свідчить аналітична доповідь міністерства сільського господарства США.

Як передає УНН, з початку року Україна експортувала 300 тис. тонн курятини. Річне зростання експорту м’яса птиці України становило 14,5%.

Перше місце в рейтингу займає Бразилія. З початку року країна поставила на експорт 3,6 млн тонн курятини. Замикає десятку лідерів Канада, яка поставила за кордон 125 тис. тонн м’яса птиці.

Прогнозується, що в 2019 році показники експорту курятини будуть рости. Їх збільшать великі гравці світового ринку, пишуть аналітики.

«У наступному році експорт курятини зросте на 4%, до рекордних 11,6 млн тонн. Найбільший прибуток від експорту отримають провідні експортери — Бразилія і США. Прибуток ЄС, Таїланду і України також буде значним», — йдеться в повідомленні.

Зазначається,  що найбільший виробник і експортер курятини в Україні — компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП) в цьому році запустила другу лінію виробництва на Вінницькій птахофабриці. Тепер цей птахокомплекс претендує на статус найбільшого в світі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...