США виділять Україні майже $78 млн на розвиток

Кабінет міністрів ухвалив рішення про підписання додаткових угод до Угоди щодо виконання завдання у сфері розвитку між урядом України та урядом США від 17 вересня 2014 року щодо підвищення прозорості врядування та стійкого економічного розвитку, у межах яких Київ отримає додатково майже $78 млн.

Про це повідомляє Depo.ua, у Кабміні очікують, що підписання додаткової угоди щодо стійкого економічного розвитку створить необхідні законодавчі умови для виділення урядом США додаткової технічної допомоги у розмірі понад $54,4 млн.

Ці кошти планується спрямувати на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середньому класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення енергоефективності української економіки та її енергетичної безпеки, збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва.

Таким чином загальний обсяг технічної допомоги, спрямований на вказані цілі в межах угоди, з урахуванням додаткових коштів складатиме понад $139 млн.

Крім того, планується підписати додаткову угоду щодо допомоги у реформуванні врядуванняяка збезпечить виділення урядом США понад $23,6 млн.

Відповідні кошти будуть спрямовані на покращення законодавчого середовища у відповідності до європейських стандартів, вдосконалення функцій громадянського нагляду та участі громадян у процесах врядування, а також зростання рівня підзвітності уряду громадянам України і верховенства права.

Загальний обсяг технічної допомоги в межах цієї угоди із врахуванням додаткових коштів складе понад $62 млн.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...