Сергій Притула потрапив у неприємну історію в США

Під час подорожі до США Сергій Притула разом з сім’єю відвідали у «Леголенд», що біля Орландо. Але по дорозі назад з ними сталась халепа – пробили колесо, що виявилось для Флориди чималими пригодами.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, — передає 24tv.ua

«З «Леголенду» усі повертаються з подарунками і хорошими враженнями. І тільки наша сім’я – з пробитим колесом. Де я знайшов того цвяха на виїзді з хорошої дороги на ще кращу, то Бог його знає. В Україні легше порахувати області, де я не пробивав колеса і де не лежав під своїм «Ведмедиком». Іноді примудрявся лишити два колеса на ділянці у 40 км. І не було біди, бо вдома все простіше», – розповідає Сергій Притула.

За словами шоумена, пробите в неділю колесо орендованого авто у штаті Флорида – неабияке випробування. Та їм допоміг мексиканець – поставив запаску, яку треба було поміняти на нормальне колесо у Волмарті.

У тому Волмарті не могли зробити колесо, бо не мали спеціального апарату для фіксингу. Звідти Сергій Притула поїхав у Гуд’єр. Але по дорозі зупинились попитати щастя у невеличкій точці з назвою «Таєрс плюс».

Ну а далі типу історія з «хеппі ендом». Родину спровадив до найближчого кафе, сам з Террі сів розрулювати ситуацію. 25 хвилин очікування – колесо заклеєне, закріплене, запаска з причандалями захована, тиск підкачаний. 32 долари в офіс, 10 доларів чайових чорненькому хлопчику за старанність,
– додав він.

З Лего-ленду поблизу Орландо усі повертаються з подарунками і хорошими враженнями. І тільки наша сім’я – з пробитим…

Опубликовано Сергій Притула — офіційна сторінкой 4 марта 2018 г.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...