Кендалл Дженнер розповіла про панічні атаки

Кендалл Дженнер вже не в перший раз ділиться з журналістами тим, що страждає панічними атаками.

Нервовий стан змушував її відмовлятися від виступів на Тижнях моди і інших важливих заходах, таких як Met Gala. На цей раз модель зважилася дати відверте інтерв’ю Кеннету Коулу, засновнику об’єднання Mental Health Coalition, і розповісти про важкий душевний стан, щоб прикувати увагу громадськості до важливості психічного здоров’я, пише «Глянець».

Кендалл розповіла, що її напади тривоги сягають корінням в дитинство. Але тоді вона не змогла отримати своєчасну професійну допомогу.

«Я була ще зовсім маленькою і пам’ятаю, як відчула, що не можу дихати. Я пішла до мами і сказала: «Мені важко дихати. Щось, мабуть, не так». Вона, звичайно, відвела мене на медичне обстеження, щоб переконатися, що у мене все в порядку з фізичної точки зору, все було в нормі. «Ніхто ніколи не говорив мені, що це були напади тривоги. Три або чотири роки тому цей стан повернувся, і у мене були божевільні панічні атаки. Але тепер я вже знаю, що зі мною відбувається», — поділилася модель.

Дженнер також поділилася, що їй нелегко дається карантин. Самоізоляція і нескінченний інформаційний потік змушують її частіше переживати.

«Я схильна частіше відчувати тривогу, — розповіла модель про своє життя в карантині. — І щоб заспокоїтися, я зазвичай читаю книгу або медитую».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...