Дейзі Рідлі поскаржилася на відсутність ролей після «Зоряних воєн»

Франшиза «Зоряні війни» по-різному впливає на кар’єри акторів, що зіграли головні ролі.

Після класичної трилогії тільки Харрісону Форду вдалося стати знаменитим. Алекс Гіннес, номінований на «Оскар» за роль Обі-Вана Кенобі, і до «Зоряних воєн» був відомим і успішним актором. А ось для Марка Хемілла і Керрі Фішер їх ролі стали піком кар’єри.

Щось схоже відбувається і з акторів, що знялися у фінальній трилогії. Оскар Айзек і до «Зоряних воєн» був відомим актором, навіть був названий журналом Vanity Fair кращим актором покоління. Тому він на кар’єру не скаржиться. А ось у Дейзі Рідлі, яка виконала роль Рей, не все так райдужно. В інтерв’ю Entertainment Weekly вона поділилася своїми переживаннями:

«Зоряні війни» з’їли значну частину мого життя. Пара місяців абсолютного неробства дозволила мені осмислити останні п’ять років життя. Мені потрібно було пригальмувати і ментально розслабитися. Зараз робота з’явилася, і це здорово, але на початку року взагалі нічого не було. Я вже навіть подумала, що ніхто зі мною не хоче працювати. Тому що прослуховування були, а далі справа не йшла».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...