Фото: як виглядає зсередини особняк Крістен Стюарт в Малібу за $ 9,5 млн

Фото: як виглядає зсередини особняк Крістен Стюарт в Малібу за $ 9,5 млн

Франшиза «Сутінки» принесла Крістен Стюарт не тільки світову популярність, а й пристойні гонорари, які дозволили їй в кінці літа 2011 року придбати розкішний особняк в Малібу за 4,8 мільйона доларів.

Актриса чимало вклала в обробку затишного гніздечка, але через дев’ять років все ж вирішила з ним розлучитися. Напередодні стало відомо, що будинок виставлений на продаж, причому тепер ціна становить вже 9,5 мільйона доларів.

Портал E! Online поділився безліччю фотографій інтер’єру будинку і відкриваються з нього видів, завдяки яким стало зрозуміло, що потенційних покупців чекає справжній райський куточок. Особняк, розташований на приватному пляжі поблизу океану включає п’ять спалень і чотири з половиною ванних кімнати, а також до нього додається двоповерховий гостьовий будинок.

Словом, будинок виглядає настільки прекрасно, що незрозуміло, навіщо актрисі знадобилося його продавати. Звичайно, це не єдина її нерухомість – також у Крістен є будинок в Південній Каліфорнії і лофт в Нью-Йорку, а тому найбільш логічним видається припущення, що вона вирішила позбутися третього поверху через щільний робочий графік.

Минулого місяця стало відомо, що Стюарт зіграє принцесу Діану в фільмі Пабло Ларраін «Спенсер». Це не перший раз, коли їй довірять зображати реальну особистість – в 2019 році на екрани вийшов фільм «Небезпечна роль Джин Сіберг», в якому Крістен зіграла сумно відому актрису.

 

 

Поділитись