Зірка «Хижих птахів» розповіла, що расизм допоміг їй зіграти роль переконливо

Зірка «Хижих птахів» розповіла, що расизм допоміг їй зіграти роль переконливо

Блокбастер DC «Хижі птахи: Приголомшлива історія Харлі Квінн» відзначився цілою ансамблем жіночих персонажів, включаючи Діну Ленс / Чорну Канарку у виконанні Джерні Смоллетт.

Актриса відмінно впоралася зі своїм завданням, хоча спочатку новина про затвердження Смоллетт на роль в «Хижих птахах» деякі фанати сприйняли негативно. Справа в тому, що в коміксах Чорна Канарейка завжди була білою дівчиною, тоді як Смоллетт темношкіра. За словами самої актриси, неприязнь з боку частини глядачів пішла їй на користь.

“Усередині мене це пробудило гнів, який канарці виявився дуже до лиця”, – сказала Смоллетт в інтерв’ю The Hollywood Reporter.

Нагадаємо, що за сюжетом «Хижих птахів» Діна Ленс спочатку відчуває проблеми з усвідомленням своїх героїчних здібностей. Її мати співпрацювала з поліцією Готема, але була вбита. У свій час Діна працює в клубі Романа Сіоніса / Чорної Маски (Юен Макгрегор), але поступово вона бачить, що в її силах творити добро. У підсумку вона відкриває в собі суперздатність, відому як «крик канарки» – це відбувається в сцені, коли банда Харлі Квінн рятує Кассандру Кейн (Елла Джей Баско).

У жовтні минулого року Смоллетт сказала про свою героїню:

“Це Діна Ленс, який ми її знаємо і любимо за коміксами, хіба ні? Вона лютий вуличний боєць. Втім, коли ми зустрічаємо Діну в фільмі, вона працює співачкою в клубі Романа. У цей момент вона здається відстороненою і відірваною від світу. Вона не дуже-то хоче брати участь в боротьбі зі злочинцями і стояти на сторожі добра, але ми знаємо, що така пасивність не в її природі. Так що суть полягала в тому, щоб вона усвідомила свій дар і свою силу. Для мене саме це стало самим захоплюючим аспектом – дослідити героїню, яка не хоче мати надздібності”.

Про потенційний сіквел «Хижих птахів» інформації поки немає, але Смоллетт запевняє, що вона була б дуже рада повернутися до ролі Чорної Канарки.

Поділитись