“Наступний рівень”: Бен Аффлек і Ана де Армас вже живуть разом

“Наступний рівень”: Бен Аффлек і Ана де Армас вже живуть разом

Бен Аффлек і Ана де Армас перейшли на новий рівень у відносинах – вони стали жити разом.

Стало відомо, що актриса переїхала до свого коханого в Пасифік-Палісейдс – престижний район в Лос-Анджелесі. Нещодавно папараці зняли, як Бен допомагає Ані переносити речі в його будинок.

Карантин парочка теж провела разом під одним дахом, але, мабуть, це не було «офіційним» переїздом. Інсайдер розповідав, що під час самоізоляції актори сиділи вдома у Бена, замовляли їжу доставкою і зрідка виходили погуляти з собаками.

Закохані актори вже прославилися як суперсолодка парочка, а шанувальники жартома називають їх «Бена». На численних фотографіях, зроблених папараці за весь час їхнього роману, Аффлек і де Армас виглядають щасливими, не випускають один одного з рук і цілуються на кожному розі. Їх захопленість один одним навіть насторожила організаторів прем’єрного показу фільму про Джеймса Бонда «Не час помирати». Джерело назвало можлива поява Аффлека на прем’єрі «катастрофою», тому що він і Ана, що знялася в бондіані, «перетягнуть на себе всю увагу» і стануть більш обговорюваними, ніж сам фільм. Інсайдер каже, що Аффлек і де Армас занадто часто демонструють почуття на публіці і не можуть втриматися один від одного.

Поділитись