Селена Гомес може зіграти в «Крику 5» з Кортні Кокс і Девідом Аркеттом

Селена Гомес може зіграти в «Крику 5» з Кортні Кокс і Девідом Аркеттом

Любителі гадати по соцмережах пророкують 28-річній співачці і актрисі Селені Гомес роль в майбутньому фільмі «Крик 5».

Раніше офіційно було підтверджено, що в ньому знімуться Кортні Кокс, Девід Аркетт, Мелісса Баррера і Дженна Ортега. І всі ці чотири людини за останній тиждень підписалися на Instagram Селени Гомес. Кортні Кокс навіть залишила коментар:

Не можу дочекатися, коли ми зустрінемося.

Шанувальники співачки відразу ж зробили висновок, що мова йде про кастинг Гомес на роль в «Крику 5». Але офіційного підтвердження цієї інформації поки не надходило.

Після смерті творця попередніх частин франшизи «Крик» Уеса Крейвена, знімати п’яту частину будуть режисери Меттью Беттінеллі і Тайлер Джіллетт. Вони обіцяють надзвичайно бережно ставитися до спадщини Крейвена. Робота над фільмом була відкладена через пандемію коронавірусу.

Але Селена Гомес може бути зайнята і в іншому проекті. Днями актор Девід Генрі в інтерв’ю виданню Access зізнався, що вони з Гомес обговорювали можливість перезапуску серіалу Disney «Чарівники з Вейверлі Плейс», в якому грали головні ролі. 28 серпня відбудеться онлайн прем’єра молодіжної комедії This is the Year, режисером якої був Генрі, а продюсером – Гомес.

Поділитись