Зйомки фільму “Місія нездійсненна 7” зупинили після невдалого вибуху

Зйомки фільму “Місія нездійсненна 7” зупинили після невдалого вибуху

Британське видання The Sun повідомляє, що зйомки «Місії: нездійсненна 7» призупинені через невдачі під час виконання складного трюку.

Трюк готувався кілька тижнів і обійшовся в два мільйони фунтів стерлінгів. Каскадер повинен був стрибнути на мотоциклі з високої рампи. За словами джерела:

“Ідея полягала в тому, щоб каскадер приземлився на величезні подушки, наповнені картонними коробками для пом’якшення удару, а байк повинен був впасти в декількох метрах від нього. Але не були прораховані всі фактори. Через високу температуру і тертя в шинах, коли мотоцикл розбився, від нього загорівся картон. Дим від пожежі був настільки сильним, що довелося закрити найближчий аеродром Королівських ВПС. На щастя, ніхто не постраждав, але це повна катастрофа, не кажучи про те, що це був дуже дорогий трюк. Том дуже засмучений. Всі хочуть працювати без затримок”.

На гасіння пожежна служба Оксфордшира відправила на знімальний майданчик п’ять пожежних бригад. І їм вдалося впоратися з вогнем. За даними інсайдерів знімальний майданчик закрита до з’ясування причин події.

Прем’єра фільму запланована на 19 листопада 2021 року.

Поділитись