Поновилися зйомки другого сезону серіалу “Відьмак”

Поновилися зйомки другого сезону серіалу “Відьмак”

Раніше повідомлялося, що зйомки другого сезону серіалу «Відьмак» розпочнуться 4 серпня, потім дату перенесли на 17 серпня.

А насправді зйомки почалися 12 числа. Шанувальники серіалу дізналися про це з Instagram режисера Стівена суржиком, який зніме перші два епізоди нового сезону. Він розмістив пост із загадковою картинкою з підписом:

“Залишилося всього три хвилини до того, як ми вдруге приступимо до зйомок другого сезону «Відьмака». Все обережні, але настрій у нас позитивний. Дякую команді за те, що шукають нові способи комунікації, які допускають менш тісний контакт на знімальному майданчику”.

На фотографії видно екран системи службового зв’язку Riedel Bolero, яка має набір різних способів зв’язку, може працювати як рація і взаємодіяти з гарнітурою по Bluetooth.

Відновлення зйомок означає, що Netflix вдалося виконати всі правила з протоколів безпеки, розроблених англійськими властями. І тепер на знімальний майданчик в Лондоні повернуться не лише виконавці головних ролей Генрі Кавілл, Фрея Аллан і Аня Чалотра, але і встиг перехворіти коронавірусів актор Крістофер Хівью.

Через зсув графіка зйомок вихід другого сезону «Відьмака» не слід очікувати раніше другої половини 2021 року.

Поділитись