Кара Делевінь і Кайя Гербер набили однакові татуювання

Кара Делевінь і Кайя Гербер набили однакові татуювання

Вчора, 12 серпня, Карі Делевінь виповнилося 28 років, і з цього приводу її подруга Кайя Гербер зробила ряд публікацій в Instagram stories.


Актриса і модель – близькі друзі і багато часу проводять разом. Кайя привітала Кару, назвала її своєю спорідненою душею і показала, що у них обох на ногах є однакові татуювання у вигляді напису solemate.

Також Гербер поділилася парочкою кумедних знімків, на одному з яких Кара одягнена в худі з фотографією Кайі.

“Єдина людина, у якої на толстовці – моє обличчя”, – зазначила дочка Сінді Кроуфорд.

Раніше Кара Делевінь і Маргарет Куеллі спровокували чутки про роман. Вони зізналися один одному в почуттях в Instagram і показали, як вміють разом відриватися і дуріти.

Маргарет написала: “Дуріти разом з тобою – це моє улюблене заняття. Я тебе дуже люблю, Кара. Безмірно”.

А Кара зазначила: “Я не красуня, а ось ти – так”.

До обговорення приєдналася і Кайя Гербер, яка також дружить з Маргарет: Мені так пощастило, що я знаю вас обох.

Тепер шанувальники припускають, що у Делевінь і Куеллі роман. До того ж відомо, що статева приналежність не впливає на вибір супутника Кари. У недавньому інтерв’ю вона зізналася, що вважає себе пансексуалом – тобто не сприймає гендерні ознаки взагалі.

“Мені неважливо, як себе ідентифікує людина. Це може бути «він», «вона», «вони» – я закохуюся в особистість, ось і все. Мене приваблює сама людина, – заявила Кара. Також актриса зазначила, що частина часу відчуває себе чоловіком, частина – жінкою”.

Поділитись