Бенедикт Камбербетч зіграє Доктора Стренджа в «Людині-павуку 3»

Авторитетне видання The Hollywood Reporter в ексклюзивному матеріалі повідомляє, що в майбутньому фільмі «Людина-павук 3» Бенедикт Камбербетч знову зіграє супергероя Доктора Стренджа, ставши черговою батьківською фігурою для Пітера Паркера у виконанні Тома Холланда.

 У попередніх фільмах з павукової серії Marvel / Sony подібну функцію виконували Тоні Старк (Роберт Дауні-молодший) і Нік Ф’юрі (Семюел Л. Джексон).

Можливо, введення Стренджа в сюжет «Людини-павука 3» має прямий зв’язок з появою в цьому фільмі іншого персонажа. Справа в тому, що в триквел ворогом Пітера Паркера стане Електро у виконанні Джеймі Фокса. Афроамериканський актор зіграє цю роль уже вдруге, адже вперше це сталося ще в «Новому Людину-павука: Висока напруга» з Ендрю Гарфілдом. Оскільки другий сольний фільм про Доктора Стрендж буде присвячений концепції альтернативних світів, цілком ймовірно, що Електро перескочить в кіновсесвіту Marvel з «Нової Людини-павука».

Зйомки «Людини-павука 3» повинні початися в Атланті вже в цьому місяці. Примітно, що виробництво «Доктора Стренджа: В мультивселенной божевілля» теж стартує вже в найближчі тижні, але в Лондоні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...