На Тернопільщині нагородили видатних спортсменів

Пишаємося спортсменами, які гідно представляють Тернопільщину і Україну на міжнародній арені. Мав честь потиснути руку та вручити почесні відзнаки Тернопільської обласної ради бронзовому призеру чемпіонату Європи з кіокушинкай карате 2022 року Олегу Головатому та його тренеру Юрію Красоті. 4-5 листопада в Софії (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді. У змаганнях приймали участь 502 спортсмени з 22 країн світу. У важких поєдинках на цих змаганнях наш земляк Олег Головатий здобув третє місце.

Про це повідомив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

“Всього збірна України, до складу якої увійшли 70 спортсменів, виборола 40 медалей (8 золотих, 12 срібних, 20 бронзових) і посіла друге командне місце чемпіонату Європи (молодь, юніори, юнаки) у розділах «куміте», «ката» та «командні ката». Дякуємо каратистам за мужність, наполегливість та проявлену майстерність, а тренерам – за високий професіоналізм. Кожен успіх на спортивній арені додає нам сил і впевненості, наближає нашу омріяну Перемогу!”, – наголосив Головко.