Близько 40% змагань на літній Олімпіаді в Токіо можуть пройти без глядачів

Під час літніх Олімпійських ігор (ОІ) в Токіо, які повинні відбутися в період з 23 липня по 8 серпня поточного року, близько 40% змагань можуть пройти без глядачів в разі, якщо організаторами буде прийнято рішення додатково знизити межу відвідуваності спортивних об’єктів.

Про це 4 липня повідомляє агентство Kyodo.

За інформацією джерела, скорочення нинішнього ліміту заповнюваності стадіонів з 10 до 5 тис. Розглядається в якості основного варіанту, і в цьому випадку змагання, на які продано понад п’ять тис. квитків і ті, що намічені на час після 21:00, будуть проходити без глядачів.

Також наголошується, що таке рішення може торкнутися матчі з футболу, бейсболу, баскетболу та змагання з легкої атлетики, а також церемонії відкриття і закриття Олімпійських ігор.

Крім того, вказується, що на наступному тижні організатори Олімпіади мають намір провести п’ятисторонньому онлайн-зустріч, де головною темою буде обговорення пов’язаних з допустимим числом глядачів на стадіонах питань.

При це глава оргкомітету «Токіо-2020» Сейко Хасімото на прес-конференції і губернатор Токіо Юріко Коїке заявили, що організатори можуть прийняти варіант проведення змагань на ОІ без глядачів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,